برنامه فیلتر میانه تطبیقی

به منظور حذف نویز فلفل نمکی در تصاویر از فیلتر میانه استفاده میکنیم. میدانیم که هرچه چگالی نویز افزایش یابد باید از فیلتر با سایز بزرگتری استفاده کنیم. اما این افزایش انداره فیلتر ممکن است جزئیات تصویر و یا بعضی از پیکسل ها را دچار اعوجاج و یا تخریب کند. در بعضی از نواحی تصویر نویز نیست و اصلا نیاز به استفاده از فیلتر میانه نیست و در بعضی نقاط انقدر نویز زیاد است که میانه اغشته به نویز شده و باید سایز فیلتر افزایش یابد. برای رفع مشکلات بیان شده و بسیاری از مسائل دیگر از فیلتر میانه تطبیقی یا وفقی استفاده میکنیم.

در این برنامه فیلتر میانه تطبیقی را بصورت گام به گام و بصورت کامل پیاده سازی کردیم و به سادگی میتوانید هر تصویری را فراخوانی و حذف نویز کنید. همچنین این برنامه بنحوی نوشته شده است که بر روی تمامی نسخه های نرم افزار متلب قابل استفاده باشد. به همراه این برنامه فایل گزارش کار کامل با توضیحات کد نیز ارائه شده است که به درک کامل برنامه کمک میکند.

 

این برنامه شامل گزارش کار کامل، توضیحات خط به خط کد، کد نویسی کامل متلب به منظور پیاده سازی فیلتر میانه تطبیقی است.

این برنامه برای هر تصویر دلخواهی قابل اجرا است و به سادگی میتوانید هر تصویری را فراخوانی و حذف نویز نمایید.

این برنامه بر روی تمامی نسخه های متلب قابل اجراست.

 

نحوه خرید:

پس از پرداخت آنلاین وجه بلافاصله فایل بصورت خودکار برای شما ایمیل خواهد شد.

همچنین تیم پشتیبانی یارکد بصورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شماست. (09357638531 و info@YarCode.ir)

 

قیمت: 97000 تومان

 

در ادامه نتیجه اجرای برنامه را برای تعدادی از تصاویر نویزی شده میتوانید ببینید که برنامه به خوبی نویز تصویر را حذف کرده است.

 

این برنامه به سفارش سایت یارکد و توسط مهدی مقیمی نوشته شده و به منظور ارائه در سایت علمی آموزشی یارکد (www.YarCode.ir) تهیه شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به این برنامه و یا سفارش برنامه های مشابه میتوانید از طریق شماره 09357638531 و یا ایمیل info@YarCode.ir اقدام نمائید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.