دانلود: ریاضیات مورد نیاز در هوش مصنوعی

اگر شما هم از جمله افراد پر مشغله هستید که برای مطالعه در حوزه ­های مرتبط با هوش مصنوعی و بینایی ماشین در مواجهه با روابط ریاضی، نگران می­شوید، این فایل آموزشی را بعنوان یک مرجع کامل از روابط ریاضی به شما پیشنهاد می­کنیم. در این فایل آموزشی، مفاهیم و روابط ریاضی مورد نیاز در حوزه یادگیری ماشین و هوش مصنوعی ارائه شده است. این فایل آموزشی برای کلیه فراگیران و علاقمندان «هوش مصنوعی» (Artificial Intelligence)، «یادگیری ماشین» (Machine Learning)، «داده‌کاوی» (Data Mining)، «علم داده» (Data Science) و دیگر حوزه‌های مرتبط مفید و قابل استفاده است. نهایتا قابل ذکر است با استفاده از این فایل آموزشی بعنوان مرجع روابط و مفاهیم ریاضی در حوزه­ های هوش مصنوعی و بینایی ماشین، از مطالعه و درک مباحث این حوزه­ها بیش از پیش لذت خواهید برد.

 

با کلیک روی دکمه زیر می‌توانید، قسمتی از این فایل آموزشی را بصورت رایگان در ایمیل خود دریافت نمائید.

 

این فایل آموزشی چه ویژگیهایی دارد؟

  • مرجعی کامل از روابط و مفاهیم ریاضی مورد نیاز
  • تهیه شده بصورت خلاصه و طبقه بندی شده برای مطالعه سریع
  • شما را از مراجعه به کتب وجزوات ریاضی بی نیاز می­کند
  • در مجموع 5 صفحه.

 

نحوه خرید نسخه کامل:

پس از پرداخت آنلاین وجه بلافاصله فایل برای شما بصورت خودکار ایمیل خواهد شد.

همچنین تیم پشتیبانی یارکد بصورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شماست. (09357638531 و info@yarcode.ir)

 

قیمت: 9.500 تومان

 

 

این فایل آموزشی به سفارش سایت یارکد و توسط مهدی مقیمی نوشته شده است و به منظور قرارگیری در سایت علمی آموزشی یارکد (www.YarCode.ir) تهیه شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا آموزش آنلاین و حضوری در این حوزه و یا حوزه های مشابه میتوانید از طریق شماره 09357638531 و یا ایمیل info@yarcode.ir اقدام نمائید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.