تماس با ما

سایت یار کد با هدف فعالیت در زمینه هوش مصنوعی و با تمرکز بر حوزه های شبکه های عصبی مصنوعی, پردازش سیگنال و پردازش صوت فعالیت مینماید. از جمله خدمات سایت میتوان به ارائه محتوای آموزشی و برنامه های مربوط به حوزه های مذکور اشاره کرد.

برای سفارش برنامه و یا دریافت محتوای آموزشی میتوانید از طریق یکی از کانالهای ارتباطی ما اقدام نمایید.

تلفن، تلگرام: 09357638531 (پاسخگویی 24 ساعته)

ایمیل: info@yarcode.ir

آدرس پستی: شاهرود- خیابان تهران- شهرک رجائی- کوچه پیروزی- پلاک 12

تلفن: 02332391664

مدیر و مالک سایت یارکد: مهدی مقیمی

 

رسیدگی به انتقادها، شکایات و پیشنهادات:

مشتری گرامی، اگر انتقاد یا شکایتی از یارکد دارید برای دریافت پاسخ سریع‌تر، لطفا به آدرس complaint@yarcode.ir ایمیل ارسال کنید .

 

قوانین و مقررات سایت:

کلیه اصول و رویه‏‌های سایت یارکد منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات سایت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت یارکد، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت یارکد جزئی از اموال سایت یارکد محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سایت یارکد است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز، حق پیگرد قانونی را برای مالکیت سایت یارکد محفوظ می‏‌دارد.