برنامه متعادل سازی هیستوگرام تصویر

بهبود کیفیت تصاویر همواره یکی از حوزه های مهم و کاربردی در بحث پردازش تصویر است. تا کنون راهکارهایی با توجه به نوع تصویر ارائه شده است. یکی از این راهکارها متعادل سازی هیستوگرام تصویر است که باعث بهبود کنتراست تصویر میشود برای مطالعه راجع نحوه عملکرد معایب و مزایای این تکنیک میتوانید پست متعادل سازی هیستوگرام تصویر را در سایت علمی آموزشی یارکد مطالعه کنید.

بنابراین در این برنامه با استفاده از نرم افزار متلب کد متعادل سازی هیستوگرام تصویر خاکستری را بطور کامل و مطابق با توضیحات تئوری این مبحث بصورت گام به گام و کامل پیاده سازی کرده ایم. قابل توجه است که حتی برای بدست آوردن هیستوگرام تصویر نیز از توایع آماده متلب استفاده نشده و تمام روندها بصورت کامل پیاده سازی شده که این موضوع به درک بهتر از نحوه عملکرد متعادل سازی هیستوگرام نیز کمک خواهد کرد.

 

این برنامه برای هر تصویر دلخواهی قابل استفاده است.

برنامه بدون استفاده از توابع آماده متلب و بصورت کامل پیاده سازی شده است.

این برنامه شامل گزارش کار کامل، توضیحات خط به خط کد و پیاده سازی کاملا قابل فهم و کامل است.

این برنامه بنحوی نوشته شده است که بر روی تمام نسخه های نرم افزار متلب قابل اجرا است.

 

نحوه خرید:

پس از پرداخت آنلاین وجه بلافاصله فایل بصورت خودکار برای شما ایمیل خواهد شد.

همچنین تیم پشتیبانی یارکد بصورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شماست. (09357638531 و info@YarCode.ir)

قیمت: 90000 تومان

 

در ادامه نتیجه اجرای برنامه را برای یک نمونه تصویر ورودی میتوانید مشاهده کنید. با اجرای برنامه، تصویر ورودی، هیستوگرام تصویر ورودی، هیستوگرام یکنواخت شده و تصویر بهبود یافته بر اثر متعادل سازی هیستوگرام قابل مشاهده است.

 

این برنامه به سفارش سایت یارکد و توسط مهدی مقیمی نوشته شده و به منظور ارائه در سایت علمی آموزشی یارکد (www.YarCode.ir) تهیه شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به این برنامه و یا سفارش برنامه های مشابه میتوانید از طریق شماره 09357638531 و یا ایمیل info@YarCode.ir اقدام نمائید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.